Rekrutacje stałe

Pomoc w znalezieniu odpowiedniego pracownika

Rynek pracy to jeden z najbardziej dynamicznych obszarów, który cały czas rozwija się, wymagając systematycznego analizowania i ciągłej obserwacji. W związku z powyższym, powstała sprawnie prosperująca w branży agencja pośrednictwa MyWorknet dysponująca siedzibą na terenie Torunia. Naszą misją jest elastyczne dopasowanie się do bardzo dynamicznego rynku pracy. Lata doświadczenia pokazały nam, że dobry pracownik to taki, który identyfikuje się już od pierwszych dni pracy z właściwym pracodawcą, czyli naszym Klientem. Duża wiedza i solidna praktyka na koncie naszej placówki przesądzają o stuprocentowej pomocy zarówno w znalezieniu satysfakcjonującej pracy, jak także rzetelnego pracownika na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających pracodawców. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia i oszczędność czasu przeznaczanego na przeprowadzanie standardowych procesów rekrutacyjnych.

Na czym polega i czym jest rekrutacja stała?

Rekrutacja stała polega na selekcji, rekrutacji przez nas takiego pracownika, jakiego Państwo potrzebują, który zostaje zatrudniony drogą bezpośrednią od pierwszych dni pracy.

Nasze rozwiązania w zakresie pracy stałej dają bezpośredni dostęp do najlepszych, sprawdzonych i wykwalifikowanych kandydatów w każdej branży. To mniej czasochłonna, bardziej wydajna i najpewniejsza droga do zatrudnienia ludzi dopasowanych do potrzeb firmy.

Stosujemy sprawdzone, niekonwencjonalne sposoby, aby zawsze zapewniać pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Pracowników, którzy przyczynią się do długofalowego sukcesu Twojej firmy.

Koszt skorzystania z usługi powstaje dopiero w momencie, kiedy Klient zdecyduje się na zatrudnienie kandydata, który został przez nas wcześniej zweryfikowany i zarekomendowany.

W związku z tym, że kieruje nami przede wszystkim chęć budowania długotrwałych relacji, dajemy na swoją usługę gwarancję. W ramach gwarancji w przypadku rezygnacji pracownika w określonym czasie lub nie spełnienia Państwa oczekiwań jesteśmy zobowiązana do znalezienia na jego miejsce innej osoby, nie pobierając dodatkowej opłaty.

Usługa rekrutacji stałej obejmuje:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów korzystając ze wszystkich dostępnych narzędzi rekrutacyjnych oraz posiadanej bazy
  • selekcja kandydatów na podstawie zebranych aplikacji
  • weryfikacja dokumentacji związanej z historią zatrudnienia
  • weryfikacja kandydatów podczas rozmów kwalifikacyjnych
  • umówienie rozmów z wybranymi przez Klienta kandydatami

Na życzenie klienta dzielimy usługę, wspierając go np. do etapu zbierania i selekcji CV. W ten sposób Klient ma dostęp do wszystkich narzędzi rekrutacyjnych, z których korzystamy.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w różnych branżach docieramy do kandydatów "szytych na miarę" - na miarę twoich potrzeb.

Proponowane przez naszą firmę rozwiązania pozwalają uzyskać o wiele lepszy dostęp do sprawdzonych, pewnych oraz wykwalifikowanych kandydatów, chcących podjąć się nowych wyzwań w rozmaitych branżach. Proponując bardzo rozległy wachlarz ofert uwzględniających ogłoszenia z rejonu całej Polski – od Bydgoszczy, przez Kraków, do Poznania, czy Wrocławia, pozwalamy na znaczące ograniczenie czasochłonności procesu rekrutacyjnego oraz wyraźne zwiększenie efektywności zatrudniania.