Ślusarz narzędziowy

Ślusarz narzędziowy | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: D71Gp-17032020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

ślusarz

praca na produkcji

spawacz

praca w Warszawie

praca fizyczna

praca Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta - firmy z 50-letnim doświadczeniem w tłocznictwie poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarza narzędziowego.

- Montaż nowych produktów (tłoczników) zgodnie z dokumentacją techniczną
- Konserwacja narzędzi
- Regeneracja i bieżące utrzymanie w ruchu narzędzi

Wymagania na stanowisko

- Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
- Posiadanie zdolności manualnych
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Wiedza z zakresu budowy maszyn
- Umiejętności w posługiwaniu się narzędziami, dokładność, precyzyjność

Oferujemy

- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- Pakiet medyczny oraz sportowy
- Fundusz socjalny
- Szkolenia
- Spotkania integracyjne
- Premię kwartalną za wykonanie ustalonych zadań