Ślusarz narzędziowy

Ślusarz narzędziowy | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: bzIxw-12102020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Warszawa

ślusarz narzędziowy

praca na produkcji

Opis stanowiska

- Załadunek oraz rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego, głównie bocznego (UDT)
- Rozmieszczanie towaru z rampy na regały i odwrotnie
- Transport towaru przy użycia wózka widłowego
- Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją pod kątem ilościowym i jakościowym
- Oklejanie (etykietowanie)
- Dbałość o ład i porządek na magazynie

Wymagania na stanowisko

- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
- Wykształcenie średnie techniczne
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej (Trzy zmiany, Czterobrygadówki)
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych, jak i doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy

- Umowa o pracę tymczasową (zatrudnienie odbywa się przez agencję pracy)
- Dofinansowanie do posiłków na terenie fabryki
- Bezpłatny dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyradowa, Pruszkowa i Grodziska)
- Późniejsza możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
- Pakiety socjalne

CV prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl
W sprawie oferty można kontaktować się pod numerem 607 177 878