Analityk finansowy

Analityk finansowy | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Ujazd
Numer referencyjny: mmC9M-09092019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

analiza

analityk finansowy

kontroling

Opis stanowiska

  • praca z danymi finansowymi
  • planowanie budżetu
  • analiza realizacji założeń budżetowych
  • udział w opracowywaniu i realizacji projektów z obszaru kontrolingu
  • ścisła współpraca z działem księgowości

Wymagania na stanowisko

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej w dziale kontrolingu/analizy finansowej
  • angielski na poziomie B2/C1
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • inicjatywa oraz orientacja na realizację zadań
  • mile widziana znajomość systemu SAP oraz narzędzi raportowych QlickView

Oferujemy

  • umowa o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjnej wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenia medyczne, życiowe, fundusz
  • socjalny, dodatkowe dni urlopu, pakiet szkoleń