Asystentka Zarządu

Asystentka Zarządu | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Bydgoszcz
Numer referencyjny: EbMZk-01022021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

asystentka zarządu

Opis stanowiska

- komunikacja między zarządem a pracownikami
- koordynowanie pracy sekretariatu
- koordynowanie współpracy Prezesa Zarządu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami
- przygotowywanie odpowiednich materiałów i informacji na potrzeby zarządu
- weryfikacja prac podmiotów współpracujących, analiza raportów
- przygotowywanie kompleksowych ofert
- zarządzanie flotą samochodową (50 aut)

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku
- wykształcenie wyższe mile widziane
- umiejętność tworzenia prezentacji w PowerPoint, znajomość operacyjna Excel
- prawo jazy kat. B

Oferujemy

- umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
- praca od poniedziałku do piątku 8-16
- stabilne, ciekawe i dynamiczne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o aplikowanie na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl