Betoniarz Kopenhaga

Betoniarz Kopenhaga | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania
Numer referencyjny: Whb2l-12012021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w Danii

praca w Kopenhadze

praca zbrojarz zagranica

oferty pracy zagranicą

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy doświadczonych betoniarzy (10) do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie.
* Uwaga ! wprowadzenie nowych restrykcji w Danii, nakłada obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku na SARS Cov - 19 przy próbie przekroczenia granicy. Wynik nie może być starszy niż 72 godziny.

Wymagania na stanowisko

Praca od zaraz na 1 rok
Kontrakt - duński kontrakt bezpośrednio z pracodawcą
Godziny - 37-50 godzin tygodniowo
Godziny pracy - od poniedziałku do soboty
Stawka: 150 DKK brutto za godzinę, wypłata co 2 tygodnie
Stawka za urlop: 12.5% stawki brutto
Zakwaterowanie: odpłatne
Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim
Wymagania:
- wcześniejsze doświadczenie w pracy betontarza to warunek konieczny
- znajomość języka angielskiego w stopniu min podstawowym
- prawo jazdy i własny samochód (dla grupy wyjeżdżającej wystarczy jeden samochód)

Oferujemy

Więcej informacji pod numerem telefonu: + 48 607 177 878
CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl
*Aplikacje bez ważnego CV nie będą rozpatrywane.