Elektromechanik w dziale UR

Elektromechanik w dziale UR | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Lubliniec
Numer referencyjny: U2ib7-31072018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

elektromechanik

praca na 3 zmiany

utrzymanie ruchu

Opis stanowiska

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • bieżącą konserwację oraz naprawę maszyn i urządzeń
  • prawidłowe prowadzenie oraz rozliczanie stanów magazynowych narzędzi/ materiałów remontowych i konserwacyjnych
  • wsparcie operatorów przy regulacjach maszyn
  • dbałość o kompletną dokumentację techniczną oraz udział w projektach inwestycyjnych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu.

Wymagania na stanowisko

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe o kierunku: elektryka/ elektromechanika/ mechanika,
  • Min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • Uprawnienia energetyczne (SEP 1 kV),
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, środowisko Windows),
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia własnych kompetencji,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.