Elektromonter

Elektromonter | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta w branży energetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko: SPECJALISTA ELEKTROMONTER.

Lokalizacja: Gdynia
Numer referencyjny: NbNN5-22032021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Opis stanowiska

- realizowanie prac remontowych i eksploatacyjnych na sieci SN i nN,

- bieżące awarie w sieciach SN i nN,

- pomiar parametrów jakości energii elektrycznej,

- realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego,

- dyżury pogotowia domowego,

- zadania w obszarze nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim organom spółki,

- wymiana i legalizacja liczników energii elektrycznej.

Wymagania na stanowisko

-wykształcenie o profilu elektrycznym, elektroenergetycznym,

- predyspozycje do pracy na wysokości,

- świadectwo kwalifikacyjne E,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- umowę o pracę,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- stabilne i interesujące stanowisko w rozwijającej się firmie,

- karta Multisport.