Frezer

Frezer | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta - koncernu produkcyjnego, poszukujemy osób na stanowisko wytyczarza/frezera

Lokalizacja: Gliwice
Numer referencyjny: gXTZl-28012019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

frezer

cnc

wytyczarz

Opis stanowiska

  • Obsługa wytaczarki sterowanej numerycznie Anayak HVM-14000-PC-DUO, sterowanie Heidenhain TC530, przestrzeń robocza: 14000 x 2500 x 2700 mm
  • wytaczarki sterowanej numerycznie TOS FUD 150/11-DUO, sterowanie Sinumeric 810D/840D, przestrzeń robocza: 11000 x 3000 x 2500 mm
  • Wytaczarki sterowanej numerycznie z stołem obrotowym WHN(Q) 13 CNC, sterowanie Heidenhain TC530, przestrzeń robocza: 3500 x 2500 x 1250 mm
  • Wykonywanie obróbki mechanicznej elementów wg dostarczonej dokumentacji
  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania na stanowisko

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku: obróbka mechaniczna
  • Mile widziane ukończenie podstawowego kursu programowania
  • SINUMERIC 810D/840D lub HEIDENHAIN TNC530D
  • Zaawansowana znajomość rysunku technicznego będzie niewątpliwym atutem
  • Znajomość metodyki obróbki na wytaczarkach lub frezarkach
  • Umiejętność doboru parametrów skrawania
  • Dobra znajomość narzędzi obróbczych
  • Obsługa suwnicy/żurawika sterowanego radiowo z poziomu roboczego, uprawnienia hakowego

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w tym ubezpieczenie medyczne, dodatki stażowe, jubileuszowe, premie motywacyjne, dopłaty do biletów komunikacji miejskiej, darmowy transport z Rybnika, Chrzanowa i Zabrza
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-06, dla chętnych płatne nadgodziny