Handlowiec stacjonarny

Handlowiec stacjonarny | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Bydgoszcz
Numer referencyjny: 5i8af-01022021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w Bydgoszczy

praca dla handlowca

praca Fordon

praca w sprzedaży

specjalista ds. sprzedaży

sprzedaż produktów finansowych

Opis stanowiska

- sprzedaż produktów z sektora instalacji
- pozyskiwanie nowych klientów jak również kontakt z klientem aktualnym
- obsługa klienta w zakresie bieżącego zapotrzebowania, zamówień, dostawy itp.
- kontakt z innymi działami w firmie
- raportowanie
- przygotowywanie ofert, statystyk sprzedażowych

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku
- znajomość asortymentu towarów z branży instalacyjnej ( sanitarna, klimatyzacja i wentylacja oraz ogrzewnictwo)
- komunikatywności i umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientem
- znajomości pakietu MS Office
- prawo jazdy kategorii B mile widziane

Oferujemy

- umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
- praca od poniedziałku do piątku 8-16/7-15
- stabilne, ciekawe i dynamiczne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji
- wysoka podstawa plus premia