Instalator Alarmów

Instalator Alarmów | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego nowego klienta - firmy zajmującej się projektowaniem i montażem systemów zabezpieczeń poszukujemy osób na stanowisko: Instalator Alarmów

Lokalizacja: Bydgoszcz
Numer referencyjny: 0q0lc-06052020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

IT

analityk IT

holenderski

angielski

praca z holenderskim

sektor it

Opis stanowiska

- instalacje, naprawy i konserwacja systemów CCTV
- instalacja systemów kontroli dostępu, ochrony budynków, PPOŻ, RTV
- praca na terenie (Bydgoszcz i cała Polska)
- kładzenie okablowania
- doradztwo techniczne

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie kierunkowe: technik elektryk, elektronik, automatyk, elektryk samochodowy itp
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- czynne prawo jazdy kat. B
- uprawnienia do 1kV
- znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki, elektroniki, informatyki
- samodzielność i duże zaangażowanie w pracę

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku z okazjonalnymi sobotami
- narzędzia do wykonywania pracy
- wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności