Inżynier Jakości

Inżynier Jakości | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Włocławek
Numer referencyjny: FguaY-28052019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

jakość

inżynier jakości

ISO

PPAP

FMEA

zarządzanie jakością

PPAP

Opis stanowiska

- nazdór nad procesami jakościowymi w firmie
- działania mające na celu zapewnienie odpowiedniej jakości produktu, materiałów oraz procesów produkcyjnych
- zapewnienie klientowi oraz monitorowanie poziomu jakości świadczonych usług
- tworzenie raportów 8D, planów i instrukcji kontroli
- działania PPAP, VDA2,5S
- audyty jakościowe ( w tym VDA 6.3)
- wspieranie analiz PFMEA
- tworzenie standardów jakokści
- opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment
- przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych
- wspieranie rozwoju systemu i dokumentacji jakościowej w organizacji

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie wyższe techniczne
- minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, preferencja: branża automotive bądź pokrewna
- znajomość narzędzi LEAN, PPAP, FMEA, raportów 8D, ISO/TS 16949
- znajomość rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie w branży automotive
- ambitne zadania, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz realizację własnych pomysłów
- prywatne ubezpieczenie medyczne, życiowe, kartę multisport
- pakiet relokacyjny