Inżynier Jakości

Inżynier Jakości | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szc

Lokalizacja: Sosnowiec
Numer referencyjny: ZsgpQ-18112018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca Sosnowiec

inżynier jakości

normy ISO

zarządzanie jakością

specjlaista od spraw jakości

Opis stanowiska

• Zarządzanie procesem niezgodności w taki sposób, aby było to możliwie jak najmniej uciążliwe dla klienta
• Przygotowywanie i wdrażanie planów działań doraźnych, analiza przyczyn źródłowych problemów w produktach zwracanych przez klienta oraz plan działań korygujących po wizytach klientów i/lub po reklamacjach
• Przygotowywanie i weryfikowanie planów działań korygujących i prewencyjnych.
• Opracowywanie raportów 8D oraz 3D w celu minimalizcji ponownego pojawienia się problemów jakościowych
• Wspieranie procesu zarządzania wewnętrznymi problemami jakościowymi
• Inicjowanie działań mających na celu zapobieganie raklamacjom
• Wspieranie procesu zarządzania kosztami jakości

Wymagania na stanowisko

• Wykształcenie wyższe w dziedzinie jakości lub pokrewne studia inżynieryjne
• 2-3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej, najlepiej w branży motoryzacyjnej
• Znajomość i doświadczenie w zakresie norm ISO 9001ISO/TS16949, VDA 6.X
• Mile widziane kwalifikacje audytora wewnętrznego (mile widziane)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość programów statystycznych

Oferujemy

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającą możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
• Możliwość poznania zasad zarządzania produkcją zgodnie z zasadami Lean Manufacturing
• Możliwość doskonalenia wiedzy i kwalifikacji w pracy przy projektach i w procesach rozwiązywania problemów
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od zaraz
• Ciekawy, rozbudowany pakiet benefitów