Inżynier Sprzedaży

Inżynier Sprzedaży | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników.

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: jLCNi-28102018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w Warszawie

sprzedaż

inżynier sprzedaży

manager sprzedaży

Opis stanowiska

- ścisła współpraca z klientami firmy w zakresie dostępnych ofert i sprzedaży produktów z zakresu systemów sygnalizacji pożary oraz dźwiękowych systmów ostrzegawczych
- odpowiedzialność za szkolenia zarówno kilentów jak również pracowników w zakresie dostępnych produktów
- pomoc w przygotowywaniu koncepcji i projektów systemów SSP i/lub DSO
- współpraca z dostawcami firmy w kraju i poza jego granicami
- współtworzenie i nadzorowanie oferty produktowej firmy w zakresie systemów SSP i/lub DSO
- negocjacje handlowe, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami firmy
- doradztwo techniczne

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie wyższe techniczne
- minimum 2 letnie doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty z zakresu systemów bezpieczeństwa pożarowego i/lub DSO
-  czynne prawo jazdy kat B
- znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
- mile widziana znajomość ofert produktowych producentów systemów sygnalizacji pożarowej
- znajomość rynku wykonawców i projektantów systemów sygnalizacji pożaru i DSO
- znajomość uwarunkowań prawnych dotyczących projektowania i montażu systemów sygnalizacji pożaru i DSO
- wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku

Oferujemy

- pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
- dostęp do niezbędnych szkoleń i kursów zawodowych
- pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole profesjonalistów
- dostęp do najnowocześniejszych technologii