Inżynier Sprzedaży Systemów Pneumatycznych

Inżynier Sprzedaży Systemów Pneumatycznych | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Szczecin
Numer referencyjny: xzcmG-03112020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

handel

przedstawiciel handlowy

sprzedawca

regionalny handlowiec

inżynier sprzedaży

pneumatyka

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, szwajcarsko - polskiej firmy o profilu sprzedażowo -produkcyjno - usługowej ogłaszamy nabór na stanowisko: Inżynier Sprzedaży Systemów Pneumatycznych

Opis stanowiska:
- rozbudowywanie bazy klientów oraz wzmacnianie relacji z wcześniej pozyskanymi
- doradztwo produktowe, projektowe, wdrożeniowe i techniczne dla partnerów biznesowych
- tworzenie i realizowanie planów sprzedażowych
- zaangażowanie w budowanie marki firmy oraz nienagannego wizerunku firmy
- rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych

Wymagania na stanowisko

- doświadczenie w branży pneumatyki i/lub mechatroniki
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- udokumentowane doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub/i konstrukcyjnym będzie istotnym atutem
- doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
- prawo jazdy kat. B, stanowisko wymaga częstych wyjazdów
- znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym

Oferujemy

- umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- motywujący system premiowy
- niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
- realny wpływ na kierunki rozwoju obierane przez firmę
- atrakcyjny pakiet benefitów, w tym program MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny TU Zdrowie, bezpłatny kurs języka angielskiego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl
Więcej ofert informacji pod numerem: 607 177 878