Kierownik Magazynu

Kierownik Magazynu | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Toruń
Numer referencyjny: 2cnmL-05062019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

kierownik magazynu

Opis stanowiska

- planowanie, organizację i nadzór nad realizacją zadań w Zespole,
- kontrolę pracy w Magazynie oraz jej zgodność z obowiązującymi procedurami,
- inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych,
- przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej
- egzekwowanie zasad BHP i dyscypliny przez podległy zespół

Wymagania na stanowisko

- wcześniejszego doświadczenia zdobytego w dużej firmie produkcyjnej,
- wykształcenie wyższe,
- umiejętności liderskie,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność logicznego myślenia,
- znajomość SAP

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjny pakiet benefitów,
- możliwość rozwoju umiejętności liderskich,
- pracę w oparciu o najwyższe standardy.