Kierownik Oddziału Sprzedaży

Kierownik Oddziału Sprzedaży | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego stałego klienta działającego w branży elektronicznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Numer referencyjny: omFip-13122018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

sprzedaż

systemy ppoż

bezpieczeństwa przecipożarowego

sprzedaż alarmów

kierownik oddziału

Opis stanowiska

  • rozwijanie sprzedaży w powierzonym regionie zarówno w kanale tradycyjnym jak i  inwestycyjnym
  • zarządzanie oddziałem, monitorowanie i motywowanie zespołu
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa dotychczasowych
  • współtworzenie polityki produktowej firmy
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania na stanowisko

  • co najmniej rok na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży i/lub min. 3 lat doświadczenia na stanowisku handlowym Przedstawiciela Handlowego lub pokrewnym w branży technicznej
  • znajommość systemu CRM będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in up-selling i cross-selling
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży.
  • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań.
  • ścieżkę rozwoju zawodowego.
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)