Kierownik/Koordynator placówki całodobowej opieki

Kierownik/Koordynator placówki całodobowej opieki  | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Piotrków Kujawski
Numer referencyjny: Le9Oq-31082020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

pielęgniarka

fizjoterapeuta

ratownik medyczny

kierownik domu opieki

Opis stanowiska

 wsparcie merytoryczne, rekrutacja, wdrażanie oraz zarządzanie zespołem opiekuńczo-terapeutycznym oraz personelem pomocniczym (ok. 15 osób),
 kierowanie funkcjonowaniem placówki ( obecnie zamieszkiwanej przez 30 pensjonariuszy),
 pozyskiwanie nowych klientów,
 czynności pielęgniarskie i pielęgnacyjne,
 kontakt z rodzinami podopiecznych oraz instytucjami z którymi placówka współpracuje, np. okoliczną przychodnią, apteką,
 wsparcie i kontrola nad jakością świadczonych usług oraz kreowanie pozytywnego wizerunku placówki,
 reagowanie na zgłaszane sytuacje, podejmowanie działań i proponowanie rozwiązań,
 optymalizacja kosztów operacyjnych placówki, planowanie i realizacja budżetu.

Wymagania na stanowisko

 wykształcenie wyższe medyczne, np. pielęgniarskie, ratownik medyczny lub lekarz, czynne prawo do wykonywania zawodu
 doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w miejscu o podobnym charakterze, np. domy opieki, hospicjum, DPS, szpitalu np. jako pielęgniarka oddziałowa, kierownik DPS, kierownik hospicjum (co najmniej 2 letnie),
 minimum 5 letnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi (podstawowa znajomość schorzeń dotykających osoby starsze oraz leków stosowanych w leczeniu),
 doświadczenie pozwalające na kierowanie ludźmi i zarządzanie placówką całodobowej opieki dla osób starszych/nadzór nad działalnością placówki całodobowej opieki (co najmniej 3 letnie),
 znajomość zasad działania placówki całodobowej opieki, w tym regulacji prawnych z zakresu przepisów właściwych dla placówek całodobowej opieki,
 komunikatywność/ łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
 czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

 zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski lub umowę o pracę,
 konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
 ciekawe i ambitne wyzwania związane z koordynowaniem placówki całodobowej opieki,
 pracę w dynamicznym i zmotywowanym zespole,
 dużą samodzielność działania.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv na adres:sylwia.ottka@myworknet.pl
Więcej ofert informacji pod numerem: 607 177 878