Konsultant Risk Advisory & Audyt

Konsultant Risk Advisory & Audyt | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szc

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: SV7W6-15112018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

audyt

risk mangement

konsultant od ryzyka

praca w Warszawie

Opis stanowiska

  • zarządzanie i rozwój projektami w imieniu wielu klientów firmy
  • koordynacja projektów związanych z doradztwem w zakresie audytu wewnętrznego, systemów zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej a także porządku korporacyjnego,
  • inicjowanie usprawnień metodycznych w zakresie audytu, systemów zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej.

Wymagania na stanowisko

  • 4-6 lat doświadczenia zawodowego w firmie doradczej, dziale audytu, zespole zarządzania ryzykiem lub procesami,
  • umiejętność analizowania procesów gospodarczych, analizy oceny mechanizmów kontroli, testowania mechanizmów kontroli oraz transakcji,
  • umiejętność współpracy w ramach międzynarodowego zespołu, kierowania zespołami projektowymi oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 i/lub niemieckiego B1/B2
  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym bądź finansowym,
  • dyspocyjność do licznych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • inspirującą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • pracę w międzynarodowych zespołach projektowych,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport.