Kontroler Jakości

Kontroler Jakości | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR

Lokalizacja: Inowrocław
Numer referencyjny: kvBaR-01022021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

kontrola jakości

praca w kontroli jakości

praca w Inowrocławiu

Opis stanowiska

• kontrola jakości materiałów wejściowych, półproduktów i wyrobów gotowych w oparciu o specyfikacje techniczne i wymogi klienta,
• dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji wyrobów z normami jakościowymi,
• kontrola nad wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności,
• sporządzanie protokołów pomiarowych i raportowanie.

Wymagania na stanowisko

• wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym,
• umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, elastyczność i samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność.

Mile widziane:

• doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
• znajomość norm technicznych i systemów jakościowych.

Oferujemy

• ambitną, ciekawą i pełną wyzwań pracę,
• wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i kwalifikacji,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń,
• potencjał na rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej będącej wiodącym liderem w branży sanitarnej z ponad 30-letnimi tradycjami,
• umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin z 3 miesięcznym okresem próbnym.

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl