Koordynator ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Koordynator ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Sosnowiec
Numer referencyjny: 1jTrA-11042019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

niemiecki

koordynator obsługi klienta

praca w obsłudze klienta

praca z niemieckim

Opis stanowiska

• będziesz odpowiedzialna/y za wspieranie przydzielonej grupy kluczowych niemieckich klientów
• kontrola całego procesu zamówień przy użyciu systemu SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów
• ścisła współpraca z manadżerem sprzedaży zlokalizowanym w Niemczech
• współpraca z innymi działami firmy na całym świecie - magazyny wysyłkowe, planowanie dostaw, planowanie popytu, zespół ds. transportu, produkcja
• uczestnictwo podczas zdalnych konferencji, spotkaniach biznesowych

Wymagania na stanowisko

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• dobra znajomość języka angielskiego (język korporacyjny)
• wykształcenie wyższe preferowane
• doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

• ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
• liczne szkolenia
• przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych członków zespołu
• elastyczny system czasu pracy
• przejrzystą ścieżkę kariery