Koordynator Obsługi Klienta

Koordynator Obsługi Klienta | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowego koncernu produkcyjnego - branża konstrukcji stalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator Obsługi Klienta

Lokalizacja: Gliwice
Numer referencyjny: hHBGq-15122020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca gliwice

koordynator obsługi klienta gliwice

praca obsługa klienta

Opis stanowiska

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- zarządzanie tematami sprzedażowymi, produkcyjnymi i jakościowymi wewnątrz firmy,

- zbieranie i dostarczanie bieżących informacji o statusie produkcji konkretnych wyrobów,

- zbieranie i dostarczanie bieżących informacji o statusie otrzymanych reklamacji i o etapie ich rozpatrzenia,

- zbieranie i dostarczanie bieżących informacji o statusie zapytań ofertowych otrzymanych od klienta i ewentualnych zagrożonych terminach wysyłek do klienta, dla pracowników działu sprzedaży,

- kontakt i pozyskanie danych z poszczególnych komórek i działów, aby zapewnić aktualne i kompletne informacje pracownikom działu sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów,

- tworzenie oraz analiza miesięcznych raportów sprzedaży,

- opracowywanie ofert i informacji dla klientów,

- wprowadzanie i aktualizacja cen w systemie ERP,

- koordynacja zamknięcia miesiąca w zakresie fakturowania klientów,

- uzupełnianie systemu CRM,

- obliczanie i monitorowanie KPI dla działu,

Wymagania na stanowisko

- znajomość języka angielskiego płynnie w mowie i piśmie,

- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

- wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych takich jak: zarządzanie projektami, zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością, logistyka itp.,

- praktyczna znajomość branży konstrukcji stalowych, procesów takich jak: cięcie, spawanie, montaż, lakierowanie,

- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

- samodzielność,

- kreatywność i postawa pro-aktywna,

- umiejętność pracy oraz podejmowania decyzji pod presją czasu,

- komunikatywność,

- umysł analityczny,

- nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań i rozwiązywanie bieżących problemów,

Oferujemy

- umowa o pracę na pełen etat,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- praca na miejscu w Gliwicach,

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,