Krawcowa/Szwaczka

Krawcowa/Szwaczka | oferta pracy myworknet

Dla naszego klienta do bezpośredniego zatrudnienia poszukujemy na stanowisko:

Lokalizacja: Bydgoszcz
Numer referencyjny: ZRzNJ-01062019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

krawcowa

szwaczka

szycie odzieży damskiej

Opis stanowiska

- szycie od podstaw damskiej odzieży
- obsługa maszyny do szycia typu Stebnówka

Wymagania na stanowisko

- umiejętność szycia damskiej odzieży
- wcześniejsze doswiadczenie z szyciem na stebnówce
- praca wyłącznie w zakładzie, brak możliwości pracy chałupniczej

Oferujemy

- umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
- praca na 1 zmianę (6-14), możliwość dopasowania godzin pracy do Twoich potrzeb
- stałe wynagrodzenie dopasowane do umiejętności, lat praktyki w zawodzie
- dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach
- praca w Bydgoszczy, okolice pomiędzy Śródmieściem a Osiedlem Zawiszą
- zgrany zespół doswiadczonych fachowców
- przyjazna, luźna atmosfera pracy
- praca od poniedziałku do piątku