Księgowa/y

Księgowa/y | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego stałego klienta poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. księgowości.

Lokalizacja: Nowa Sól
Numer referencyjny: 7nmTr-12122018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

księgowość

payroll

rozliczanie księgowe

rachunkowość

Opis stanowiska

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi
  • Analiza rozrachunków oraz uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT i przygotowywanie raportów
  • Obsługa systemów multi-cash, księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie płatności i procesowanie dokumentów księgowych
  • Uzgadnianie i monitorowanie sald wybranych kont bilansowych
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych
  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania na stanowisko

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2 letnie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość praktycznych zasad księgowości oraz przepisów podatkowych
  • Doświadczenie w pracy z programami zintegrowanymi typu SAP
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Ciekawy pakiet benefitów: okolicznościowe wypłaty socjalne; opieka medyczna Medicover
  • Możliwość rozwoju osobistego