Kupiec z hiszpańskim

Kupiec z hiszpańskim | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Kraków
Numer referencyjny: JXnwE-30072018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

kupiec

zakupy

hiszpański

fmcg

Opis stanowiska

Jako kupiec będziesz odpowiedzialny za negocjacje cenowe, sprawdzanie dostępności towaru oraz terminowość dostaw i nie tylko...

Wymagania na stanowisko

Przede wszystkim - hiszpański na poziomie min. bardzo dobrym oraz komunikatywny angielski
Jeszcze lepiej, jeśli masz doświadczenie zdobyte w dziale zakupów, czy eksportu, idealnie w branży spożywczej (w dziale świeżych owoców i warzyw)

Oferujemy

Pracę w bardzo dynamicznym środowisku, wielozadaniowe stanowisko w międzynarodowym środowisku, więcej informacji udzielimy telefonicznie