Leading Sourcing Specialist

Leading Sourcing Specialist | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Kraków
Numer referencyjny: ttJB1-06092018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

hr

rekrutacja

manager rekrutacji

kadry

biegły angielski

niemiecki

headhunting

Opis stanowiska

    • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych na pozycje różnego szczebla
    • wybór najbardziej efektywnych metod poszukiwań kandydatów, często osób nieaktywnych na rynku pracy
    • odpowiedzialność za przebieg i realizacje różnych projektów rekrutacyjnych zgodnie z założeniami i procedurami
    • analiza, weryfikacja, sourcing poszukiwanych profili
    • sporządzanie raportów
    • ścisła współpraca zarówno z Managerami jak również rekruterami

Wymagania na stanowisko

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie w budowaniu strategii pozyskiwania talentów i jej skutecznej realizacji, znajomość trendów i narzędzi (social media, inne) oraz ich aktywne wykorzystywanie
    • 2-5 lat doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji związane z aktywnym poszukiwaniem i procesowaniem złożonych i różnorodnych profili
    • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi i kandydatami

Oferujemy

    • stanowisko o dużej samodzielności
    • pracę pełną wyzwań w biznesowym, międzynarodowym i dynamicznym środowisku
    • udział w różnorodnych projektach o zasięgu międzynarodowym
    • wyjazdy (w tym zagraniczne) do klientów, możliwość pracy z różnymi klientami zarówno na terenie biura naszego klienta - firmy outsourcingowej jak i wewnątrz struktur firm z którymi współpracują
    • szeroki pakiet benefitów: karta multisport, dodatkowe dni wolne, udział w profesjonalnych treningach, nauka języków obcych, możliwość częściowej pracy zdalnej