Lider linii pakującej

Lider linii pakującej | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Łódź
Numer referencyjny: BzTS6-06092018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca na produkcji

praca zmianowa

Opis stanowiska

- Kontrolowanie jakości wyrobów gotowych
- Bieżąca kontrola prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego
- Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów i pracy maszyn oraz poprawę bezpieczeństwa
- Koordynowanie i nadzorowanie zespołu produkcyjnego oraz pracy maszyny

Wymagania na stanowisko

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w środowisku produkcyjnym, w zarządzaniu ludźmi oraz prowadzeniu maszyn
- Dyspozycyjność do pracy w systemie:
2 zmianowym po 12 h (pt-nd) lub
3 zmianowym po 8 h(pon-pt)

Oferujemy

- Dogodne warunki zatrudnienia – umowa o pracę bez pośredników
- Comiesięczny dodatek motywacyjny
- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
- Bogaty pakiet benefitów m.in.: Prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do posiłków, bezpłatny parking, dopłaty z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bezpłatny dowóz pracowniczy z miejscowości położonych w okolicach Łodzi