Mistrz Produkcji

Mistrz Produkcji | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka o numerze certyfikatu 19019 to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Skawina
Numer referencyjny: glMrd-12062019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

mistrz produkcji

kierownik zmiany

lider produkcji

produkcja

zarządzanie zespołem

Opis stanowiska

- zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych

- wprowadzanie usprawnień na liniach produkcyjnych w celu podnoszenia wydajności

- egzekwowanie dostosowywania się do przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur w firmie

- stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników, monitorowanie stopnia wykonania zadań z przewidzianymi normami

- przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych

- działania ograniczające straty i koszty produkcji

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie wyższe

- minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

- zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu

- komunikatywna znajomość języka angielskiego, gdyż jest to język korporacyjny

- bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

- zorientowanie na osiąganie założonych celów

- otwartość na pracę w systemie zmianowym (3-zmianowym/4-brygadowym)

Oferujemy

- stałą pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,

- pakiet świadczeń socjalnych

- możliwość rozwoju zawodowego

- bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego