Mistrz Produkcji

Mistrz Produkcji | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników.

Lokalizacja: Skawina
Numer referencyjny: thnOv-22102018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

mistrz produkcji

kierownik zmiany

lider produkcji

produkcja

zarządzanie zespołem

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, monitorowanie planów produkcyjnych
  • zapewnienie właściwego przestrzegania przez osoby podległe przepisów BHP jak również procedur
  • monitorowanie efektywności zespołu, rekukcja kosztów, strat i ich bieżąca analiza
  • zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych produktów
  • przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych

Wymagania na stanowisko

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku i w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • wykształcenie wyższe
  • angielski na poziomie B2
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • umiejętność budowania autorytetu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym koncernie, który posiada swoje zakłady rozproszone na całym świecie
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • firma zapewnia bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa