Mistrz Produkcji

Mistrz Produkcji | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szc

Lokalizacja: Skawina, woj. małopolskie
Numer referencyjny: v974D-29062020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

mistrz produkcji

praca produkcja

skawina

polska

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta światowego lidera przy produkcji materiałów ogniotrwałych poszukujemy na stanowisko - Mistrza Produkcji.

Miejsce pracy: Skawina, woj. małopolskie

OBOWIĄZKI:

- zarządzanie zespołem pracowników, jak i dbałość o organizację pracy, a także przydzielanie obowiązków dostosowanych do powierzonego planów produkcyjnych
- egzekwowanie przepisów BHP, wytycznych pracy oraz wszelakich obowiązujących procedur
- bieżące monitorowanie i raportowanie postępu produkcji
- podnoszenie jakości, dyscypliny pracy, a także dbałość o rozwój kwalifikacji pracowników
- sporządzanie wraz z aktualizacją instrukcji pracy, przeprowadzanie szkoleń
- działania mające na celu ograniczać straty, jak i koszty produkcji

Wymagania na stanowisko

WYMAGANIA:

- minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
- wyższe wykształcenie
- doświadczenie przy zarządzaniu zespołem
- język angielski na poziomie komunikatywnym
- umiejętność jak i doświadczenie w organizowaniu pracy
- zdolność planowania i zarządzania obowiązkami własnymi oraz podległych
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (przede wszystkim pakietu MS Office)
- bycie skoncentrowanym na osiągnięcie założonych celów
- zdolności komunikacyjne, ale też te dotyczące współpracy
- umiejętność przy budowie autorytetu
- bycie otwartym na pracę w systemie zmianowym
- wymagana znajomość zagadnień LEAN

Oferujemy

NASZ KLIENT OFERUJE:

- stabilną pozycję w ugruntowane firmie w międzynarodowym środowisku
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych
- możliwość podnoszenia kwalifikacji jak i rozwoju zawodowego
- bardzo dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu pod numerem: 662 388 279
Aktualne CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@myworknet.pl

Aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi ofertami pracy zachęcamy do polubienia naszej strony FB: