Mistrz Produkcji

Mistrz Produkcji | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mistrz Produkcji

Lokalizacja: Skawina, małopolskie
Numer referencyjny: zdyh0-03112020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

mistrz produkcji

praca kraków

praca małopolskie

Opis stanowiska

- monitorowanie, organizacja pracy zespołu pracowników produkcyjnych oraz przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,
- monitorowanie przestrzegania przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur,
- monitoring i bieżące raportowanie realizacji produkcji,
- stałe udoskonalanie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników,
- przygotowywanie oraz ciągłą aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych,
- działania mające na celu ograniczanie strat i kosztów produkcji.

Wymagania na stanowisko

- min. rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
- poziom wykształcenia: wyższe,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10 osób),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu,
- umiejętność strategicznego planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu,
- orientacja na osiąganie założonych celów,
- wysokie umiejętności komunikacyjne,
- otwartość na pracę w systemie zmianowym,
- znajomość zagadnień LEAN.

Oferujemy

- praca w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku,
- pakiet świadczeń socjalnych,
- duża możliwość rozwoju zawodowego,
- bardzo dobrą atmosferę pracy wśród najwyższych standardów środowiska produkcyjnego.