Monter izolacji bez doświadczenia - Niemcy

Monter izolacji bez doświadczenia - Niemcy | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to firma dostarczająca rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.

Lokalizacja: Niemcy
Numer referencyjny: KhYRg-27102018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

Niemcy

monter izolacji

niemiecki

budowlanka

praca w Niemczech

praca zagranicą

Opis stanowiska

  • Praca nad izolacjami: klimatyzacja, wentylacja, dźwięk i ciepło.
  • Praca fizyczna
  • Montaż i demontaż istniejących izolacji PPOŻ
  • Montaż nowej instalacji na rurociągach
  • Pomiar listew izolacyjnych
  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania na stanowisko

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Wcześniejsze doświadczenie mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego min B2 - wymóg konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Niemiec

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z niemieckią firmą na okres 12 miesięcy, następna umowa na czas nieokreślony
  • Bezpłatne 6-8 tygodniowe szkolenie na miejscu pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zakwaterowanie w nowo wyposażonych, w pełni umeblowanych mieszkaniach 64m2 przeznaczonych dla 4 osób, po 2 osoby w sypialni
  • Wynagrodzenie w wysokości 2000 Euro na rękę
  • Zwrot za transport do 100 Euro
  • Wyjazd po Nowym roku (styczeń 2019)