Monter okien.

Monter okien. | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy pracowników do montowania okien do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie.

Lokalizacja: Dania
Numer referencyjny: dGhYU-05102020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w Danii

monter okien

Kopenhaga praca

job in Denmark

Opis stanowiska

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania
Kontrakt - od 19.10.2020, 4 tygodnie plus
Godziny - pełen etat
Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, od godziny 7 rano (możliwość nadgodzin do przedyskutowania z brygadzistą)

Wymagania na stanowisko

- doświadczenie przy pracach cieślarskich, stolarskich przy montażu okien
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej 1 osoba)
- prawo jazdy i własny samochód mile widziane (minimum jedna osoba w grupie)

Oferujemy

Stawka: 170 DKK brutto za godzinę
Zakwaterowanie: odpłatne około 160DKK za dobę
Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim