Monter/pomocnik instalacje zabezpieczeń

Monter/pomocnik instalacje zabezpieczeń  | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019. Obecnie dla naszego klienta, specjalizującego się w

Lokalizacja: Bydgoszcz
Numer referencyjny: 0OJYo-31072018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

cctv

instalacje alarmowe

instalacje teletechnicze

przeciwpożarowe

Opis stanowiska

- montaż instalacji alarmowych, CCTV, PPOŻ itp
- montaż i serwis instalacji według projektu wykonawczego
- montaż przewodów i kanałów, wykonywanie tras kablowych

- budowa kanalizacji pierwotnej i wtórnej
- wprowadzenie kabli do kanałów

Wymagania na stanowisko

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, aczkolwiek osoby o wykształceniu kierunkowym bez doświadczenia będą również brane pod uwagę
- wykształcenie zawodowe o kierunku elektryk/monter
- dyspozycyjność do pracy w terenie ( Bydgoszcz i okolice)
- uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

- zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę od poniedziałku do piątku

- nowoczesne narzędzia do pracy