Obsługa klienta z angielskim i niemieckim - Portugalia

Obsługa klienta z angielskim i niemieckim - Portugalia | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Portugalia
Numer referencyjny: icsTh-18032019
Rodzaj pracy: Kontrakt

obsługa klienta

niemiecki

angielski

praca w Portugalii

Opis stanowiska

  • obsługa klienta w języku niemieckim i angielskim
  • utrzymywanie relacji z klientem zarówno w drodze telefonicznej jak i mailowej
  • rozpatrywanie skarg
  • raportowanie, uzupełnianie bazy danych

Wymagania na stanowisko

  • język niemiecki i angielski na poziomie C1/C2 w mowie i piśmie
  • dyspozycyjność do pracy zagranicą na okres co najmniej roku
  • gotowość do pracy na nocki/weekendy w systemie rotacyjnym

Oferujemy

  • roczny kontrakt w stabilnej firmie z możliwością jego przedłużenia w stałą umowę o pracę
  • współpraca z klientami z całego świata notowanymi na światowej giełdzie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • premie, bonusy
  • 14 pensji w roku
  • zniżki, prywatne ubezpieczenie medyczne i życiowe, prywatny lekarz