Operator Pracy Krawędziowej

Operator Pracy Krawędziowej | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Odense, Dania
Numer referencyjny: Xu4NO-25032020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

operator prasy krawędziowej

operator CNC

praca fizyczna

praca w Dani

Dania

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Operatora Prasy Krawędziowej ( Press Brake Operator)

Kontrakt - od zaraz - 16 tygodni, po tym czasie możliwość pracy stałej

Godziny - 37 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach (0-5 godzin tygodniowo)

Godziny pracy - poniedziałek-czwartek: 7.00 - 15.30, piątek: 7.00 - 13.30

Stawka: 160 DKK na godzinę, nadgodziny +40,55 DKK (1-2 godzina), +64,75 DKK (3-4 nadgodzina), 121,15 DKK (od 5 nadgodziny)

Zakwaterowanie: odpłatne, zorganizowane przez firmę (100 - 125 DKK za dobę)

Sektor/produkt/usługa: produkcja stal czarna i nierdzewna

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku
- dobra znajomość programowania, ustawiania i pracy na maszynach cnc
- znajomość języka angielskiego w stopniu min komunikatywnym
- prawo jazdy i własny samochód jest konieczny ze względu na odległość kwatery do miejsca zamieszkania oraz brak publicznych środków transportu

Oferujemy

- duńska umowa o pracę
- wynagrodzenie płatne co 2 tygodnie
- płatne wakacje (12.5% do stawki podstawowej)
- child support dla dzieci poniżej 18 roku życia
- polsko i anglojęzyczna obsługa w duńskim biurze
- ulga podatkowa przy dojazdach własnych do i z pracy jak również raz w miesiącu do Polski
- pomoc przy zakładaniu cpr, karty podatkowej itp.

Więcej informacji pod numerem: +48 662 388 279

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@myworknet.pl

Zachęcamy do polubienia naszej strony FB