Operator Prasy Krawędziowej

Operator Prasy Krawędziowej | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Dania, Odder
Numer referencyjny: 2CHg8-09102020
Rodzaj pracy: Kontrakt

praca w Danii

praca na produkcji

praca w UE

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy chętnych operatorów prasy krawędziowej do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie.
Lokalizacja: Odder, Dania
Ilość wakatów: 1

Wymagania na stanowisko

- wcześniejsze doświadczenie jako operator prasy najlepiej na maszynie Baykal i systemie Delem
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

Kontrakt - Od zaraz na 16 tygodni, po okresie 16 tygodni możliwość pracy stałej
Godziny - 37 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach
Godziny pracy - od poniedziałku do czwartku, od 13:45 - 23:00
Stawka: około 190 DKK brutto za godzinę w przypadku zmiany 13:45-23.00
Zakwaterowanie: odpłatne około 125 DKK za dzień od osoby

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl
Nie masz cv a chcesz aplikować? Zadzowń, pomożemy Ci je stworzyć: 607 177 878