Operator Wagowni

Operator Wagowni | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Kanie, (pow. pruszkowski, Warszawa)
Numer referencyjny: OvAfI-28092020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca Warszawa

operator wagowi

operator

praca na produkcji

Opis stanowiska

- ważenie surowców potrzebnych do produkcji kosmetycznej masy
- obsługa urządzeń służących do produkcji kosmetycznej masy
- dbanie o sprzęt, który jest niezbędny do realizacji ważenia surowców

Wymagania na stanowisko

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym
- praktyczna umiejętność obsługi wózków jezdniowych (niezbędne jest posiadanie państwowych uprawnień do jazdy wózkiem jezdniowym)
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność i rzetelność
- posiadanie aktualnych uprawnień UDT (będzie to dodatkowym atutem)

Wymagania dodatkowe:
- mile widziane jest doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet benefitów dla pracowników (w tym karta multisport, prywatna opieka zdrowotna oraz ubezpieczenie na życie i program emerytalny)
- dofinansowanie do posiłków dostępnych w restauracji na terenie fabryki
- możliwy dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyrardowa, Pruszkowa i Grodziska)
- dostęp do zniżki na wszystkie produkty należące do organizacji sprzedawane na rynku polskim
- bogaty pakiet socjalny