Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Kanie (k. Pruszkowa), woj.mazowieckie
Numer referencyjny: TauNH-24032020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

magazynier

operator wózka widłowego

praca fizyczna

produkcja przemysłowa

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta - firmy działającej od 20 lat w sektorze FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora wózka widłowego.

- Załadunek oraz rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego
- Rozmieszczanie towaru
- Transport towaru przy użycia wózka widłowego
- Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją pod kątem ilościowym i jakościowym
- Oklejanie palet etykietami wewnątrzzakładowymi
- Dbałość o ład i porządek na magazynie

Wymagania na stanowisko

- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
- Wykształcenie średnie techniczne
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej (Trzy zmiany, Czterobrygadówki)
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych, jak i doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Nasz idealny kandydat to osoba:

- Dokładna
- Dobrze zorganizowana
- Komunikatywna
- Potrafiąca pracować w grupie

Oferujemy

- Umowa o pracę tymczasową (zatrudnienie odbywa się przez agencję pracy)
- Dofinansowanie do posiłków na terenie fabryki
- Bezpłatny dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyradowa, Pruszkowa i Grodziska)
- Późniejsza możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
- Pakiety socjalne

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@myworknet.pl
W sprawie oferty można kontaktować się pod numerem 662 388 279

Aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi ofertami pracy zachęcamy do polubienia naszej strony FB: