Pielęgniarka/Pielęgniarz

 Pielęgniarka/Pielęgniarz | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta, renomowanego domu seniora w Piotrkowie Kujawskim ogłaszamy nabór na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz

Lokalizacja: Piotrków Kujawski
Numer referencyjny: rMByz-12112020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca pielęgniarz

praca pielęgniarka

praca piotrków kujawski

Opis stanowiska

- wsparcie dla Kierownika Placówki w zakresie czynności medyczno-pielęgniarskich
- czynności pielęgniarskie i pielęgnacyjne,
kontakt z rodzinami podopiecznych oraz instytucjami z którymi placówka
- wsparcie i kontrola nad jakością świadczonych usług oraz kreowanie pozytywnego wizerunku placówki,
- reagowanie na zgłaszane sytuacje, podejmowanie działań i proponowanie rozwiązań,

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie wyższe, np. pielęgniarskie, ratownik medyczny, czynne prawo do wykonywania zawodu
- doświadczenie min 2 lata
- komunikatywność/ łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o kontrakt menedżerski lub umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
- ciekawe i ambitne wyzwania w spokojnej atmosferze,
- dużą samodzielność działania.