Pomocnik tapicera 7.00-15.00

Pomocnik tapicera 7.00-15.00 | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla. Obecni

Lokalizacja: Drzewce
Numer referencyjny: LwiD2-11092018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca na produkcji

pomocnik tapicera

praca jednozmianowa

Opis stanowiska

  • oklejanie stelaży pianką tapicerską według dokumentacji
  • montaż elementów
  • współpraca z zespołem
  • inne prace pomocnicze

Wymagania na stanowisko

  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku klejczy / pomocnik tapicera
  • dokładność i staranność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
  • pracę 10 km od Bydgoszczy z bezpłatnym dojazdem z Bydgoszczy
  • wsparcie bardziej doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku