Product Classification Analyst

Product Classification Analyst | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Kraków
Numer referencyjny: CcSkE-31072018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

analiza

klasyfikacja produktowa

fmcg

sieci sklepów

product specialist

francuski

angielski

Opis stanowiska

  • analiza danych, ich klasyfikacja
  • zbudowanie ekspertyzy produktowej na dużej ilości różnorodnych produktów poprzez dogłębne badania i analizę danych z wielu kanałów
  • przegląd danych w celu określenia ekspansji taksonomii oraz obszarów docelowych w taksonomii, które
    wymagają dodatkowych szkoleń
  • ciągłe udoskonalanie specjalistycznej wiedzy w zakresie nowych procesów i zastosowań technicznych

Wymagania na stanowisko

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • silne umiejętności w zakresie nawigacji po komputerze i internecie oraz naturalny komfort obcowania z najnowszymi technologiami
  • umiejętność szybkiego uczenia się procesów technicznych
  • chęć do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • doskonałe umiejętności badawcze, analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • stałą pracę w jednej z największych firm na świecie
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi benefitami