Project Manager - branża budowlana

Project Manager - branża budowlana | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Ruda Śląska
Numer referencyjny: Z0ygp-18032021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

project manager

inżynier budowlany

praca na śląsku

praca w inżynierii budowlanej

Opis stanowiska

- Nadzór i zarządzanie projektami inwestycyjnymi
- Koordynowanie dokumentacji technicznej
- Współpraca z Inwestorem, Wykonawcą, Zamawiającym, projektantami i innymi zespołami technicznymi w ramach projektów
- Kontrola nad terminami wykonywanych zadań
- Nadzór nad budżetem, płynnością finansową oraz działania związane z obniżaniem kosztów
- Koordynowanie pracy kadry pracowniczej i podwykonawców
- Prowadzenie korespondencji z Zamawiającymi i Wykonawcą w zakresie
przydzielonych zadań projektowych
- Pomoc w przygotowywaniu ofert przetargowych

Wymagania na stanowisko

- Wykształcenie wyższe o preferowanym profilu budowlanym: branża
drogowa/konstrukcyjno-budowlana itp.
- Min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu/prowadzeniu
projektów, mile widziane z zakresu nadzoru inwestycji infrastrukturalnych
- Doświadczenie w przygotowywaniu harmonogramów finansowych projektu
- Znajomość j. angielskiego na poziomie min B1
- Znajomości Prawa Budowlanego i etapów inwestycyjnych w oparciu o FIDIC
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- Stabilne wynagrodzenie 9500-10500zł brutto na miesiąc
- Samochód służbowy
- Laptop i telefon służbowy
- Praca w systemie home office

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl