Przedstawiciel handlowy - branża budowlana

Przedstawiciel handlowy - branża budowlana | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Piaseczno
Numer referencyjny: 4ELej-08082019
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

handel

przedstawiciel handlowy

sprzedawca

regionalny handlowiec

Opis stanowiska

• aktywne pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie
podległego regionu,
• prezentacje ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków,
• sporządzanie umów handlowych,
• promocja firmy i produktów, reprezentowanie firmy na zewnątrz,
• doradztwo techniczne w zakresie technologii korzystania z systemów
deskowaniowych,
• zachowanie wysokiej jakości obsługi Klienta

Wymagania na stanowisko

• wykształcenie wyższe budowlane bądź pokrewne
• minimum 2 letnie doświadczenie zdobyte w firmie z branży budowlanej,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość rynku inwestycji budowlanych,
• swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
• znajomość technik negocjacyjnych
• znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się
firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny,
• pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet medyczny oraz platforma
benefitowa, oferująca m.in. kartę sportową, zniżki, rabaty,
• służbowy samochód, telefon i laptop.

Więcej ofert z całej Polski i EU znajdą Państwo na naszej stronie FB: https://www.facebook.com/pg/myworknetSylwiaOttka