Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szc

Lokalizacja: województwo mazowieckie
Numer referencyjny: mTRIq-27102018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

przedstawiciel handlowy

handlowiec

sprzedaż

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie (woj. mazowieckie) poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z klientami istniejącymi,
  • Aranżowanie spotkań z klientami
  • Przygotowywanie oraz prezentowanie ofert
  • Negocjacje handlowe i sporządzanie umów
  • Monitorowanie i analizowanie sytuacji rynkowej oraz inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na systematyczny wzrost sprzedaży,
  • Raportowanie wyników do przełożonego

Wymagania na stanowisko

  • Kilkuletnie doświadczenie z udokumentowanymi osiągnięciami na podobnym stanowisku (preferowane w branży opakowaniowej)
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność negocjacyjne oraz łatwość w budowaniu relacji biznesowych
  • Inicjatywa i orientacja na realizację postawionych celów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i kreatywność
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy w terenie

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny)
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu
  • Wysoką podstawę wraz z atrakcyjnym systemem premiowym