Rekruter - specjalizacja finanse

Rekruter - specjalizacja finanse | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju

Lokalizacja: Poznań
Numer referencyjny: 6b1Hi-03082018
Rodzaj pracy: Kontrakt

hr

rekrutacja

Manager rekrutacji

kadry

dobry angielski

angielski

rekrutacje finanse

headhunter

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska związane z finansami, do tego znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

W dużej korporacji czujesz się jak ryba w wodzie?

Wymagania na stanowisko

Jeśli odpowiedziałeś/aś tak na powyższe pytania, nie czekaj, zgłoś się do nas już dzisiaj:)

Oferujemy

Dynamiczne stanowisko pracy, gdzie słowo nuda praktycznie nie istnieje:)

Praca w wewnętrznych strukturach HR w dużym międzynarodowym koncernie