Serwisant-elektryk Warszawa

Serwisant-elektryk Warszawa | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: DWRhk-1032021
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

serwisant

elektryk

praca

warszawa

bramy

ogrodzenia

warszawa i okolice

Opis stanowiska

- diagnostykę
- usuwanie zaistniałych awarii oraz ich zapobieganie
- przeglądy
- doradztwo techniczno-serwisowe
- raportowanie do przełożonego

Wymagania na stanowisko

- uprawnienia SEP do 1kV
- doświadczenie na analogicznym stanowisku
- znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
- prawo jazdy kat. B (praca w terenie)

Oferujemy

- wynagrodzenie 5500 zł brutto (4000 zł netto)
- umowa o pracę w firmie należącej do światowego koncernu będącego czołowym producentem drzwi automatycznych w       Europie
- samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
- pracę w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku
- zapewnienie niezbędnych szkoleń, treningów

Swoje aktualne CV prześlij na adres: rekrutacja@myworknet.pl