Serwisant włoskich ekspresów do kawy

Serwisant włoskich ekspresów do kawy | oferta pracy myworknet

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników.

Lokalizacja: Trójmiasto
Numer referencyjny: 3CWgi-29102018
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

ekspresy

serwisant agd

serwis urządzeń gastronomicznych

Gdańsk

praca Gdańsk

Opis stanowiska

- bieżąca obsługa zleceń w podległym terenie, prace konserwacyjne, naprawy
- montaże, demontaże urządzeń takich jak ekspresy do kawy, warników do wrzątku i innego sprzętu gastronomicznego
- szkolenia pracowników klientów co do instrukcji użytkowania urządzeń
- współpraca z licznymi dostawcami firmy, zamawianie części
- udział w pokazach produktowych

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie techniczne mile widziane
- doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku przy naprawach sprzętu elektronicznego i elektromechanicznego
- mile widziane uprawnienia SEP
- samodzielność w działaniu
- znajomość systemu Windows oraz oprogramowania typu Android
- dobra organizacja pracy

Oferujemy

- umowa o pracę w prężnie rozwijającej się firmie, obecnej na rynku polskim od 25 lat
- samodzielne, ciekawe stanowisko pracy w zgranym zespole
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- liczne szkolenia zawodowe