Serwisant/monter urządzeń oczyszczania ścieków i uzdatniania wody

Serwisant/monter urządzeń oczyszczania ścieków i uzdatniania wody | oferta pracy myworknet

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR.

Lokalizacja: Warszawa
Numer referencyjny: U9g5r-09102020
Rodzaj pracy: Umowa o pracę

praca w mazowieckim

monter

serwisant

monter urządzeń do oczyszczania ścieków

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, lidera produkcji technologii powierzchniowych systemów napowietrzania, mieszania oraz wyposażenia oczyszczalni ścieków na polskim rynku ogłaszamy nabór na stanowisko:

- serwis i montaż urządzeń mechanicznych instalowanych na oczyszczalniach ścieków
- konserwacja i naprawa oraz usuwanie usterek
- informowanie przełożonego o nieprawidłowej pracy obsługiwanych urządzeń, instalacji czy obiektu
- odczytywanie parametrów z przyrządów kontrolno – pomiarowych

Wymagania na stanowisko

- wykształcenie: średnie techniczne (technikum mechaniczne lub technikum ochrony środowiska) lub zawodowe o kierunku technicznym
- prawo jazdy kat. B
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
- doświadczenie warsztatowe lub serwisowe maszyn z napędem elektrycznym

Oferujemy

- umowa zlecenie na okres próbny (3 miesięcy), po tym czasie umowa o pracę
- praca od 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku
- darmowe posiłki w siedzibie firmy
- przy dalszych wyjazdach (2-3 razy w miesiącu) dodatkowe 2 dniówki

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl
Więcej ofert informacji pod numerem: 607 177 878