Spawacz 135/136

Spawacz 135/136 | oferta pracy myworknet

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy spawaczy do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie. Nasz klient jest producentem sprzętów ogrodniczych

Lokalizacja: Dania
Numer referencyjny: O6TX6-08102020
Rodzaj pracy: Kontrakt

praca w Danii

spawacz

spawanie

praca zagranicą

Opis stanowiska

Lokalizacja: Ejby, Dania
Kontrakt - od zaraz na 2-3 tygodnie
Godziny - pełen etat
Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, 46 godzin tygodniowo (możliwość nadgodzin do przedyskutowania z brygadzistą)
Stawka: 175 DKK brutto za godzinę

Wymagania na stanowisko

- doświadczenie w spawaniu metodą 135/136, SJ 355 czarna stal, FW, BW
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

Zakwaterowanie: odpłatne około 1000DKK za tydzień, osobny jednoosobowy pokój w dzielonym mieszkaniu
Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim